Vlak 5513 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Turnov | 18:36 | 2/2 | |||
Turnov město | 18:41 | 18:42 | |||
Karlovice-Sedmihorky | 18:47 | 18:47 | |||
Hrubá Skála | 18:50 | 18:50 | -/2 | ||
Borek pod Troskami | 18:55 | 18:55 | |||
Ktová | 18:58 | 18:58 | |||
Rovensko pod Troskami | 19:00 | 19:01 | -/2 | ||
Semínova Lhota | 19:04 | 19:05 | |||
Jivany | 19:07 | 19:08 | |||
Libuň zastávka | 19:10 | 19:11 | |||
Libuň | 19:13 | 19:18 | -/3 | 2 spoje | |
Jinolice | 19:22 | 19:22 | |||
Železnice | 19:27 | 19:27 | |||
Jičín zastávka | 19:30 | 19:30 | |||
Jičín | 19:34 | 19:35 | -/2 | 3 spoje | |
Vitiněves | 19:40 | 19:40 | |||
Butoves | 19:44 | 19:45 | -/3 | ||
Kovač | 19:48 | 19:49 | |||
Vojice | 19:52 | 19:52 | |||
Sobčice | 19:55 | 19:55 | |||
Ostroměř | 19:58 | 20:08 | -/2 | 3 spoje | |
Dobrá Voda u Hořic | 20:15 | 20:16 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 20:19 | 20:20 | -/3 | ||
Jeřice | 20:24 | 20:24 | |||
Třebovětice | 20:27 | 20:28 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | 20:29 | 20:30 | |||
Hněvčeves | 20:33 | 20:33 | -/2 | ||
Sadová | 20:37 | 20:37 | |||
Dohalice | 20:40 | 20:40 | |||
Dlouhé Dvory | 20:45 | 20:45 | |||
Všestary | 20:49 | 20:50 | -/3 | ||
Plotiště nad Labem | 20:53 | 20:54 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20:58 | 3/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia