Vlak 5510 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Hradec Králové hlavní nádraží | 15:06 | 3/- | |||
Plotiště nad Labem | 15:09 | 15:10 | |||
Všestary | 15:13 | 15:14 | -/3 | ||
Dlouhé Dvory | 15:18 | 15:18 | |||
Dohalice | 15:23 | 15:23 | |||
Sadová | 15:26 | 15:26 | |||
Hněvčeves | 15:30 | 15:34 | -/1 | 1 spoj | |
Cerekvice nad Bystřicí | 15:37 | 15:37 | |||
Třebovětice | 15:39 | 15:39 | |||
Jeřice | 15:43 | 15:43 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 15:48 | 15:49 | -/4 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 15:52 | 15:52 | |||
Ostroměř | 16:00 | 16:08 | -/5 | 3 spoje | |
Sobčice | 16:11 | 16:11 | |||
Vojice | 16:14 | 16:14 | |||
Kovač | 16:17 | 16:18 | |||
Butoves | 16:21 | 16:22 | -/3 | ||
Vitiněves | 16:26 | 16:26 | |||
Jičín | 16:32 | 16:33 | -/2 | 2 spoje | |
Jičín zastávka | 16:37 | 16:37 | |||
Železnice | 16:40 | 16:40 | |||
Jinolice | 16:45 | 16:46 | |||
Libuň | 16:50 | 16:50 | -/4 | 3 spoje | |
Libuň zastávka | 16:53 | 16:53 | |||
Jivany | 16:56 | 16:56 | |||
Semínova Lhota | 16:59 | 16:59 | |||
Rovensko pod Troskami | 17:02 | 17:02 | -/2 | ||
Ktová | 17:05 | 17:05 | |||
Borek pod Troskami | 17:07 | 17:08 | |||
Hrubá Skála | 17:11 | 17:11 | -/2 | ||
Karlovice-Sedmihorky | 17:14 | 17:14 | |||
Turnov město | 17:19 | 17:19 | |||
Turnov | 17:25 | 2/2 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy