Vlak 5507 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Turnov | 12:34 | 2/2 | |||
Turnov město | 12:39 | 12:40 | |||
Karlovice-Sedmihorky | 12:45 | 12:46 | |||
Hrubá Skála | 12:48 | 12:49 | -/2 | ||
Borek pod Troskami | 12:53 | 12:54 | |||
Ktová | 12:56 | 12:57 | |||
Rovensko pod Troskami | 12:59 | 13:06 | -/2 | ||
Semínova Lhota | 13:09 | 13:09 | |||
Jivany | 13:11 | 13:12 | |||
Libuň zastávka | 13:14 | 13:14 | |||
Libuň | 13:17 | 13:17 | -/3 | 2 spoje | |
Jinolice | 13:21 | 13:22 | |||
Železnice | 13:26 | 13:26 | |||
Jičín zastávka | 13:29 | 13:29 | |||
Jičín | 13:33 | 13:39 | -/3 | 2 spoje | |
Vitiněves | 13:44 | 13:44 | |||
Butoves | 13:48 | 13:48 | -/3 | ||
Kovač | 13:52 | 13:52 | |||
Vojice | 13:55 | 13:55 | |||
Sobčice | 13:58 | 13:58 | |||
Ostroměř | 14:01 | 14:05 | -/2 | 2 spoje | |
Dobrá Voda u Hořic | 14:12 | 14:13 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 14:16 | 14:17 | -/3 | ||
Jeřice | 14:21 | 14:22 | |||
Třebovětice | 14:25 | 14:25 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | 14:27 | 14:27 | |||
Hněvčeves | 14:30 | 14:31 | -/2 | 1 spoj | |
Sadová | 14:34 | 14:35 | |||
Dohalice | 14:37 | 14:38 | |||
Dlouhé Dvory | 14:42 | 14:43 | |||
Všestary | 14:46 | 14:47 | -/3 | ||
Plotiště nad Labem | 14:50 | 14:51 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14:55 | 3/- | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia