Vlak 5506 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Hradec Králové hlavní nádraží | 11:07 | 3/- | |||
Všestary | 11:13 | 11:14 | -/2 | ||
Dlouhé Dvory | 11:18 | 11:18 | |||
Dohalice | 11:23 | 11:23 | |||
Sadová | 11:26 | 11:26 | |||
Hněvčeves | 11:30 | 11:31 | -/2 | 1 spoj | |
Cerekvice nad Bystřicí | 11:34 | 11:34 | |||
Třebovětice | 11:36 | 11:36 | |||
Jeřice | 11:40 | 11:40 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 11:45 | 11:46 | -/4 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 11:49 | 11:49 | |||
Ostroměř | 11:57 | 12:02 | -/5 | 3 spoje | |
Sobčice | 12:05 | 12:06 | |||
Vojice | 12:08 | 12:09 | |||
Kovač | 12:12 | 12:12 | |||
Butoves | 12:15 | 12:16 | -/3 | ||
Vitiněves | 12:20 | 12:20 | |||
Jičín | 12:26 | 12:34 | -/3 | 1 spoj | |
Jičín zastávka | 12:37 | 12:38 | |||
Železnice | 12:40 | 12:41 | |||
Jinolice | 12:46 | 12:46 | |||
Libuň | 12:50 | 12:51 | -/4 | 3 spoje | |
Libuň zastávka | 12:53 | 12:53 | |||
Jivany | 12:56 | 12:56 | |||
Semínova Lhota | 12:59 | 12:59 | |||
Rovensko pod Troskami | 13:02 | 13:03 | -/2 | ||
Ktová | 13:05 | 13:06 | |||
Borek pod Troskami | 13:08 | 13:09 | |||
Hrubá Skála | 13:12 | 13:13 | -/2 | ||
Karlovice-Sedmihorky | 13:15 | 13:16 | |||
Turnov město | 13:20 | 13:21 | |||
Turnov | 13:27 | 2/3 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy