..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5420 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5420 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Stará Paka   4:03  
  Bělá u Staré Paky  4:08 4:09  
  Libštát  4:13 4:13  
  Košťálov  4:16 4:17  -/3
  Nedvězí  4:21 4:22  
  Semily  4:26 4:27  -/2
  Železný Brod  4:35 4:41  -/13 spoje
  Líšný  4:46 4:46  
  Malá Skála  4:49 4:50  -/3
  Dolánky  4:56 4:56  
  Turnov  5:01 5:23  2/33 spoje
  Doubí u Turnova  5:29 5:29  
  Sychrov  5:35 5:35  -/3
  Sedlejovice  5:38 5:38  
  Hodkovice nad Mohelkou  5:43 5:44  -/3
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  5:52 5:53  -/3
  Rádlo  5:59 5:59  
  Jeřmanice  6:03 6:07  -/2
  Pilínkov  6:12 6:13  
  Liberec  6:19 6:32  4/-5 spojů
  Machnín  6:38 6:38  
  Chrastava-Andělská Hora  6:41 6:41  
  Chrastava  6:44 6:46  2/-
  Bílý Kostel nad Nisou  6:49 6:50  
  Chotyně  6:54 6:54  
  Hrádek nad Nisou  6:57 7:08  1/11 spoj
  Varnsdorf  7:39   -/32 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök