Vlak 5401 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Varnsdorf | 5:07 | -/3 | |||
Hrádek nad Nisou | 5:44 | 5:51 | 1/1 | 2 spoje | |
Chotyně | 5:54 | 5:54 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 5:59 | 6:00 | |||
Chrastava | 6:04 | 6:06 | 2/- | ||
Chrastava-Andělská Hora | 6:09 | 6:09 | |||
Machnín hrad | 6:12 | 6:12 | |||
Machnín | 6:14 | 6:14 | |||
Liberec | 6:22 | 6:35 | 1/- | 5 spojů | |
Pilínkov | 6:42 | 6:42 | |||
Jeřmanice | 6:51 | 6:52 | -/3 | ||
Rádlo | 6:55 | 6:55 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 7:00 | 7:05 | -/2 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 7:11 | 7:12 | -/2 | ||
Sedlejovice | 7:16 | 7:16 | |||
Sychrov | 7:19 | 7:19 | -/3 | ||
Doubí u Turnova | 7:23 | 7:24 | |||
Turnov | 7:29 | 7:33 | 2/3 | 3 spoje | |
Dolánky | 7:38 | 7:38 | |||
Malá Skála | 7:43 | 7:44 | -/3 | ||
Líšný | 7:47 | 7:47 | |||
Železný Brod | 7:53 | 7:53 | -/3 | 4 spoje | |
Semily | 8:01 | 8:01 | -/2 | ||
Nedvězí | 8:05 | 8:05 | |||
Košťálov | 8:10 | 8:11 | -/3 | ||
Libštát | 8:13 | 8:14 | |||
Bělá u Staré Paky | 8:18 | 8:18 | |||
Stará Paka | 8:23 | 8:35 | 3 spoje | ||
Levínská Olešnice | 8:40 | 8:41 | |||
Horka u Staré Paky | 8:45 | 8:46 | |||
Borovnice | 8:50 | 8:50 | |||
Borovnička | 8:54 | 8:55 | |||
Mostek | 8:58 | 8:59 | -/2 | ||
Bílá Třemešná | 9:06 | 9:07 | -/3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 9:15 | 9:16 | -/2 | ||
Žireč | 9:21 | 9:21 | |||
Kuks | 9:25 | 9:25 | -/1 | ||
Jaroměř zastávka | 9:31 | 9:32 | |||
Jaroměř | 9:35 | -/2 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök