R 420 "Excelsior" | |
Řazení vlaku: 163 + WLAB + WLAB/Bc + Bc + AB349 + BDs450 + 4xB249 + AB349 + Bc + WLAB Detail řazení » | |
Poznámky: Řadění z Košic Přeprava listovní pošty pp Ostrava hl.n. – Cheb ve voze BDs |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Košice | 16:20 | ||||
Kysak | 16:32 | 16:34 | |||
Margecany | 16:48 | 16:50 | |||
Spišská Nová Ves | 17:16 | 17:18 | |||
Poprad-Tatry | 17:37 | 17:40 | |||
Štrba | 17:55 | 17:57 | |||
Liptovský Mikuláš | 18:24 | 18:26 | |||
Ružomberok | 18:44 | 18:46 | |||
Kraľovany | 19:01 | 19:03 | |||
Vrútky | 19:16 | 19:18 | |||
Žilina | 19:34 | 19:52 | |||
Čadca | 20:17 | 20:30 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 20:40 | 20:41 | -/2 | ||
Třinec (Trzyniec) | 20:59 | 21:00 | 2/- | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 21:08 | 21:11 | 2/- | 4 spoje | |
Karviná hlavní nádraží | 21:27 | 21:28 | 2/- | 2 spoje | |
Bohumín | 21:41 | 21:43 | 4 spoje | ||
Ostrava hlavní nádraží | 21:52 | 21:54 | 5 spojů | ||
Ostrava-Svinov | 21:59 | 22:02 | 4/- | 4 spoje | |
Studénka | 22:13 | 22:15 | 1/- | 5 spojů | |
Suchdol nad Odrou | 22:23 | 22:25 | 3/- | 4 spoje | |
Hranice na Moravě | 22:38 | 22:40 | 3/1 | 2 spoje | |
Přerov | 22:58 | 23:15 | 1/- | ||
Olomouc hlavní nádraží | 23:35 | 23:39 | 1 spoj | ||
Zábřeh na Moravě | 0:11 | 0:12 | 2/- | 1 spoj | |
Česká Třebová | 0:54 | 1:02 | 1/- | 2 spoje | |
Ústí nad Orlicí | 1:11 | 1:13 | prask/2 | ||
Choceň | 1:26 | 1:28 | 2/- | 1 spoj | |
Pardubice hlavní nádraží | 1:47 | 1:51 | 3/- | 2 spoje | |
Kolín | 2:16 | 2:18 | 3/- | ||
Praha hlavní nádraží | 3:07 | 4:00 | 3/- | ||
Kralupy nad Vltavou | 4:29 | 4:31 | 2/- | 7 spojů | |
Roudnice nad Labem | 4:52 | 4:54 | 2/- | 6 spojů | |
Lovosice | 5:05 | 5:08 | 2/- | 8 spojů | |
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5:25 | 5:32 | 3/- | 8 spojů | |
Ústí nad Labem západ | 5:34 | 5:36 | 3/- | 7 spojů | |
Teplice v Čechách | 5:51 | 5:53 | -/3 | 6 spojů | |
Duchcov | 6:00 | 6:01 | |||
Bílina | 6:08 | 6:09 | 2/- | 5 spojů | |
Most | 6:19 | 6:22 | 3/- | 8 spojů | |
Jirkov zastávka | 6:35 | 6:36 | |||
Odb Chomutov město | 6:39 | 6:40 | |||
Chomutov | 6:43 | 6:45 | -/4 | 6 spojů | |
Kadaň-Prunéřov | 6:55 | 7:05 | 2/- | 4 spoje | |
Klášterec nad Ohří | 7:11 | 7:12 | -/3 | ||
Ostrov nad Ohří | 7:41 | 7:42 | -/4 | 1 spoj | |
Karlovy Vary | 8:06 | 8:14 | -/1 | 5 spojů | |
Chodov | 8:25 | 8:26 | -/4 | 3 spoje | |
Sokolov | 8:36 | 8:38 | -/3 | 3 spoje | |
Cheb | 9:07 | 3/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster