Vlak 4113 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 14:20 | III/- | |||
Brno-Černovice | 14:27 | 14:27 | |||
Brno-Slatina | 14:32 | 14:33 | -/4 | ||
Šlapanice | 14:37 | 14:38 | -/4 | ||
Ponětovice | 14:40 | 14:41 | |||
Blažovice | 14:45 | 14:45 | -/5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 14:50 | 14:50 | |||
Slavkov u Brna | 14:54 | 14:55 | -/2 | ||
Křižanovice | 14:59 | 15:00 | |||
Marefy | 15:03 | 15:04 | |||
Bučovice | 15:07 | 15:08 | -/4 | ||
Nevojice | 15:12 | 15:12 | |||
Nesovice | 15:16 | 15:19 | -/3 | 1 spoj | |
Brankovice | 15:24 | 15:24 | |||
Nemotice | 15:28 | 15:29 | -/3 | ||
Jestřabice | 15:35 | 15:35 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 15:40 | 15:40 | |||
Kyjov | 15:45 | 15:47 | -/5 | 2 spoje | |
Kyjov zastávka | 15:50 | 15:50 | |||
Vlkoš | 15:55 | 15:56 | -/4 | ||
Vracov | 16:00 | 16:01 | |||
Bzenec | 16:05 | 16:06 | -/5 | 4 spoje | |
Veselí nad Moravou | 16:16 | 2/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia