Vlak 4109 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 10:20 | III/- | |||
Brno-Slatina | 10:31 | 10:32 | -/4 | ||
Šlapanice | 10:36 | 10:37 | -/4 | ||
Ponětovice | 10:39 | 10:40 | |||
Blažovice | 10:44 | 10:45 | -/5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 10:49 | 10:50 | |||
Slavkov u Brna | 10:54 | 10:57 | -/2 | ||
Křižanovice | 11:01 | 11:02 | |||
Marefy | 11:05 | 11:06 | |||
Bučovice | 11:09 | 11:10 | -/4 | ||
Nevojice | 11:14 | 11:14 | |||
Nesovice | 11:18 | 11:19 | -/3 | 2 spoje | |
Brankovice | 11:24 | 11:24 | |||
Nemotice | 11:28 | 11:29 | -/3 | ||
Jestřabice | 11:35 | 11:35 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 11:40 | 11:40 | |||
Kyjov | 11:45 | 11:47 | -/5 | 2 spoje | |
Kyjov zastávka | 11:50 | 11:50 | |||
Vlkoš | 11:55 | 11:56 | -/4 | ||
Vracov | 12:00 | 12:01 | |||
Bzenec | 12:05 | 12:06 | -/5 | 4 spoje | |
Veselí nad Moravou | 12:16 | 1/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster