Vlak 4106 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Uherské Hradiště | 6:02 | 6:04 | -/3 | 5 spojů | |
Veselí nad Moravou | 6:17 | 6:23 | 2/- | 5 spojů | |
Bzenec | 6:33 | 6:34 | -/4 | 4 spoje | |
Vracov | 6:38 | 6:39 | |||
Vlkoš | 6:43 | 6:44 | -/3 | ||
Kyjov zastávka | 6:48 | 6:49 | |||
Kyjov | 6:52 | 6:54 | -/4 | 1 spoj | |
Bohuslavice u Kyjova | 6:59 | 6:59 | |||
Nemotice | 7:08 | 7:09 | -/4 | ||
Brankovice | 7:13 | 7:14 | |||
Nesovice | 7:18 | 7:19 | -/4 | 2 spoje | |
Nevojice | 7:23 | 7:23 | |||
Bučovice | 7:27 | 7:28 | -/3 | ||
Marefy | 7:31 | 7:32 | |||
Křižanovice | 7:35 | 7:35 | |||
Slavkov u Brna | 7:40 | 7:41 | -/3 | ||
Blažovice | 7:48 | 7:49 | -/4 | ||
Brno hlavní nádraží | 8:10 | III/- | 12 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök