..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3929 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3929 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Bystřice pod Hostýnem   2:59  -/3
  Osíčko  3:08 3:08  -/2
  Podhradní Lhota  3:13 3:14  
  Kunovice-Loučka  3:17 3:17  -/3
  Police u Valašského Meziříčí  3:22 3:22  
  Branky na Moravě  3:26 3:26  -/2
  Valašské Meziříčí  3:33 3:45  2/-3 spoje
  Hostašovice  3:55 3:56  -/41 spoj
  Mořkov hlavní trať  4:01 4:01  
  Veřovice  4:08 4:09  -/32 spoje
  Frenštát pod Radhoštěm město  4:17 4:17  
  Frenštát pod Radhoštěm  4:20   -/32 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster