Vlak 3919 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kojetín | 16:23 | -/1 | |||
Bezměrov | 16:27 | 16:28 | |||
Postoupky | 16:31 | 16:31 | |||
Kroměříž | 16:36 | 16:43 | -/4 | 4 spoje | |
Hulín | 16:51 | 17:04 | 2/2 | 6 spojů | |
Třebětice | 17:08 | 17:09 | -/1 | ||
Holešov | 17:13 | 17:14 | -/3 | ||
Dobrotice | 17:19 | 17:19 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 17:25 | 17:25 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 17:31 | 17:32 | -/3 | 2 spoje | |
Loukov | 17:38 | 17:38 | |||
Osíčko | 17:42 | 17:43 | -/2 | ||
Podhradní Lhota | 17:48 | 17:48 | |||
Kunovice-Loučka | 17:51 | 17:52 | -/3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 17:56 | 17:56 | |||
Branky na Moravě | 18:00 | 18:00 | -/2 | ||
Valašské Meziříčí | 18:07 | 18:17 | 2/- | 5 spojů | |
Hostašovice | 18:28 | 18:28 | -/4 | 1 spoj | |
Mořkov hlavní trať | 18:33 | 18:34 | |||
Veřovice | 18:41 | 18:42 | -/3 | 1 spoj | |
Frenštát pod Radhoštěm město | 18:49 | 18:49 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 18:52 | 18:53 | -/3 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 19:02 | 19:03 | -/2 | ||
Čeladná | 19:07 | 19:07 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 19:13 | -/3 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci