Vlak 3917 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kojetín | 14:31 | -/1 | |||
Bezměrov | 14:35 | 14:36 | |||
Postoupky | 14:39 | 14:39 | |||
Kroměříž | 14:44 | 15:09 | -/4 | 4 spoje | |
Hulín | 15:17 | 15:19 | 2/3 | 7 spojů | |
Třebětice | 15:24 | 15:27 | -/1 | ||
Holešov | 15:33 | 15:34 | -/3 | ||
Dobrotice | 15:40 | 15:40 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 15:47 | 15:47 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 15:53 | 15:54 | -/3 | 2 spoje | |
Loukov | 16:01 | 16:01 | |||
Osíčko | 16:05 | 16:06 | -/3 | ||
Podhradní Lhota | 16:11 | 16:11 | |||
Kunovice-Loučka | 16:15 | 16:15 | -/3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 16:20 | 16:20 | |||
Branky na Moravě | 16:24 | 16:24 | -/2 | ||
Valašské Meziříčí | 16:31 | 16:33 | 2/- | 6 spojů | |
Hostašovice | 16:44 | 16:45 | -/3 | 3 spoje | |
Mořkov hlavní trať | 16:50 | 16:50 | |||
Veřovice | 16:57 | 16:58 | -/3 | 3 spoje | |
Frenštát pod Radhoštěm město | 17:06 | 17:06 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 17:09 | 17:16 | -/2 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 17:25 | 17:26 | -/2 | ||
Čeladná | 17:30 | 17:31 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 17:37 | -/3 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy