Vlak 3916 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ostrava hlavní nádraží | 13:16 | frdlantsk/1 | |||
Ostrava střed | 13:21 | 13:22 | 2/- | ||
Ostrava-Kunčičky | 13:26 | 13:26 | |||
Ostrava-Kunčice | 13:29 | 13:32 | 2/- | 8 spojů | |
Vratimov | 13:36 | 13:37 | -/4 | ||
Paskov | 13:42 | 13:44 | 1/1 | ||
Lískovec u Frýdku | 13:50 | 13:51 | -/4 | ||
Frýdek-Místek | 13:55 | 13:59 | 2/- | 4 spoje | |
Baška | 14:03 | 14:03 | -/3 | ||
Pržno | 14:08 | 14:08 | -/2 | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 14:13 | 14:16 | -/3 | 4 spoje | |
Čeladná | 14:22 | 14:23 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 14:29 | 14:32 | -/1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 14:40 | 14:43 | -/3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 14:45 | 14:45 | |||
Veřovice | 14:54 | 14:58 | -/2 | 2 spoje | |
Mořkov hlavní trať | 15:04 | 15:04 | |||
Hostašovice | 15:09 | 15:10 | -/4 | 3 spoje | |
Valašské Meziříčí | 15:19 | 15:34 | 2/- | 7 spojů | |
Branky na Moravě | 15:42 | 15:42 | -/3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 15:47 | 15:47 | |||
Kunovice-Loučka | 15:54 | 15:55 | -/3 | ||
Podhradní Lhota | 15:58 | 15:58 | |||
Osíčko | 16:04 | 16:09 | -/2 | ||
Loukov | 16:13 | 16:13 | -/1 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 16:19 | 16:20 | -/3 | 2 spoje | |
Hlinsko pod Hostýnem | 16:25 | 16:25 | |||
Dobrotice | 16:30 | 16:30 | |||
Holešov | 16:35 | 16:42 | -/2 | ||
Třebětice | 16:46 | 16:47 | -/1 | ||
Hulín | 16:51 | 17:00 | 2/3 | 6 spojů | |
Kroměříž | 17:08 | 17:17 | -/5 | 2 spoje | |
Postoupky | 17:21 | 17:22 | |||
Bezměrov | 17:25 | 17:25 | |||
Kojetín | 17:30 | -/1 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia