Vlak 3901 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kojetín | 5:05 | -/1 | |||
Bezměrov | 5:09 | 5:10 | |||
Postoupky | 5:13 | 5:13 | |||
Kroměříž | 5:18 | 5:40 | -/4 | 4 spoje | |
Hulín | 5:48 | 5:50 | 2/2 | 7 spojů | |
Třebětice | 5:55 | 5:55 | -/1 | ||
Holešov | 6:00 | 6:01 | -/3 | ||
Dobrotice | 6:06 | 6:06 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 6:12 | 6:12 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 6:17 | 6:28 | -/2 | 2 spoje | |
Loukov | 6:33 | 6:34 | -/1 | ||
Osíčko | 6:38 | 6:38 | -/3 | ||
Podhradní Lhota | 6:43 | 6:44 | |||
Kunovice-Loučka | 6:47 | 6:47 | -/3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 6:52 | 6:52 | |||
Branky na Moravě | 6:56 | 6:56 | -/2 | ||
Valašské Meziříčí | 7:03 | 7:30 | 2/- | 5 spojů | |
Hostašovice | 7:41 | 7:43 | -/3 | 2 spoje | |
Mořkov hlavní trať | 7:48 | 7:49 | |||
Veřovice | 7:56 | 7:57 | -/3 | 1 spoj | |
Frenštát pod Radhoštěm město | 8:05 | 8:05 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 8:08 | 8:11 | -/3 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 8:19 | 8:20 | -/2 | ||
Čeladná | 8:24 | 8:25 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 8:31 | 8:33 | -/3 | 4 spoje | |
Pržno | 8:37 | 8:39 | -/1 | ||
Baška | 8:43 | 8:44 | -/3 | ||
Frýdek-Místek | 8:48 | 9:02 | 2/- | 4 spoje | |
Lískovec u Frýdku | 9:06 | 9:07 | -/4 | ||
Paskov | 9:12 | 9:14 | 1/1 | ||
Vratimov | 9:18 | 9:19 | -/4 | ||
Ostrava-Kunčice | 9:23 | 9:26 | 2/- | 7 spojů | |
Ostrava střed | 9:33 | 9:33 | 2/- | ||
Ostrava hlavní nádraží | 9:38 | frdlantsk/1 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia