..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3182 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3182 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Frýdlant nad Ostravicí   19:46  -/3
  Čeladná  19:52 19:53  
  Kunčice pod Ondřejníkem  19:59 20:02  -/1
  Frenštát pod Radhoštěm  20:10 20:30  -/3
  Frenštát pod Radhoštěm město  20:32 20:32  
  Veřovice  20:41 20:47  -/21 spoj
  Mořkov hlavní trať  20:53 20:53  
  Hostašovice  20:58 20:58  -/41 spoj
  Valašské Meziříčí  21:07 21:16  2/-5 spojů
  Branky na Moravě  21:23 21:23  -/2
  Police u Valašského Meziříčí  21:27 21:27  
  Kunovice-Loučka  21:33 21:34  -/3
  Podhradní Lhota  21:36 21:37  
  Osíčko  21:42 21:42  -/2
  Loukov  21:46 21:46  
  Bystřice pod Hostýnem  21:51   -/22 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy