..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3174 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3174 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Frýdlant nad Ostravicí   15:46  -/3
  Čeladná  15:52 15:52  
  Kunčice pod Ondřejníkem  15:59 16:00  -/1
  Frenštát pod Radhoštěm  16:08 16:19  -/2
  Frenštát pod Radhoštěm město  16:21 16:21  
  Veřovice  16:30 16:31  -/32 spoje
  Mořkov hlavní trať  16:37 16:37  
  Hostašovice  16:43 16:46  -/33 spoje
  Valašské Meziříčí  16:55   2/-5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - správcovia