..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3125 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3125 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Veřovice   14:10  -/4
  Frenštát pod Radhoštěm město  14:18 14:18  
  Frenštát pod Radhoštěm  14:21 14:22  -/3
  Kunčice pod Ondřejníkem  14:30 14:31  -/2
  Čeladná  14:35 14:36  
  Frýdlant nad Ostravicí  14:42 14:45  -/33 spoje
  Pržno  14:49 14:49  
  Baška  14:53 14:54  -/3
  Frýdek-Místek  14:58 15:02  2/-4 spoje
  Lískovec u Frýdku  15:06 15:07  -/4
  Paskov  15:12 15:14  1/1
  Vratimov  15:18 15:19  -/4
  Ostrava-Kunčice  15:23 15:26  2/-8 spojů
  Ostrava střed  15:33 15:33  2/-
  Ostrava hlavní nádraží  15:38  frdlantsk/17 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy