..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3105 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3105 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Valašské Meziříčí   10:10  2/-
  Hostašovice  10:21 10:21  -/42 spoje
  Mořkov hlavní trať  10:26 10:27  
  Veřovice  10:34 10:35  -/31 spoj
  Frenštát pod Radhoštěm město  10:42 10:42  
  Frenštát pod Radhoštěm  10:46 10:52  -/3
  Kunčice pod Ondřejníkem  11:00 11:00  -/2
  Čeladná  11:05 11:05  
  Frýdlant nad Ostravicí  11:11 11:15  -/33 spoje
  Pržno  11:19 11:19  
  Baška  11:23 11:24  -/3
  Frýdek-Místek  11:28 11:32  2/-3 spoje
  Lískovec u Frýdku  11:36 11:37  -/4
  Paskov  11:42 11:43  1/1
  Vratimov  11:47 11:48  -/4
  Ostrava-Kunčice  11:52 11:53  2/-6 spojů
  Ostrava-Kunčičky  11:56 11:56  
  Ostrava střed  12:00 12:00  2/-
  Ostrava hlavní nádraží  12:05  frdlantsk/26 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy