Os 2713 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » | |
Poznámky: Jede v (1)-(5), nejede 24.,27.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Veselí nad Moravou | 16:19 | 3/- | |||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 16:25 | 16:25 | |||
Lipov | 16:31 | 16:31 | -/3 | ||
Louka u Ostrohu | 16:35 | 16:35 | |||
Velká nad Veličkou | 16:42 | 16:43 | -/3 | ||
Javorník nad Veličkou zastávka | 16:46 | 16:46 | |||
Vrbovce | 16:52 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia