..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2710 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2710
Řazení vlaku: 842 + 2xBtx763  Detail řazení »
Poznámky: Řadění v (1)-(5), kromě 24.,27.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI.
Vrbovce - Veselí nad Moravou jede v (1)-(5), nejede 24.,27.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI.

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrbovce   15:17  
  Javorník nad Veličkou zastávka  15:22 15:22  
  Velká nad Veličkou  15:25 15:37  -/3
  Louka u Ostrohu  15:42 15:42  
  Lipov  15:45 15:45  -/3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem  15:50 15:50  
  Veselí nad Moravou  15:56 16:00  3/-3 spoje
  Bzenec  16:09 16:10  -/43 spoje
  Vracov  16:14 16:15  
  Vlkoš  16:20 16:20  -/3
  Kyjov zastávka  16:25 16:25  
  Kyjov  16:28 16:30  -/41 spoj
  Bohuslavice u Kyjova  16:35 16:35  
  Jestřabice  16:40 16:40  
  Nemotice  16:46 16:47  -/4
  Brankovice  16:52 16:52  
  Nesovice  16:56 16:57  -/42 spoje
  Nevojice  17:00 17:01  
  Bučovice  17:05 17:06  -/3
  Marefy  17:09 17:09  
  Křižanovice  17:12 17:13  
  Slavkov u Brna  17:18 17:19  -/3
  Křenovice dolní nádraží  17:22 17:23  
  Blažovice  17:29 17:29  -/4
  Ponětovice  17:33 17:34  
  Šlapanice  17:36 17:37  -/3
  Brno-Slatina  17:42 17:42  -/3
  Brno-Černovice  17:47 17:48  
  Brno hlavní nádraží  17:55   III/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia