Os 2710 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtx763 Detail řazení » | |
Poznámky: Řadění v (1)-(5), kromě 24.,27.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI. Vrbovce - Veselí nad Moravou jede v (1)-(5), nejede 24.,27.-31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Vrbovce | 15:17 | ||||
Javorník nad Veličkou zastávka | 15:22 | 15:22 | |||
Velká nad Veličkou | 15:25 | 15:37 | -/3 | ||
Louka u Ostrohu | 15:42 | 15:42 | |||
Lipov | 15:45 | 15:45 | -/3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 15:50 | 15:50 | |||
Veselí nad Moravou | 15:56 | 16:00 | 3/- | 3 spoje | |
Bzenec | 16:09 | 16:10 | -/4 | 3 spoje | |
Vracov | 16:14 | 16:15 | |||
Vlkoš | 16:20 | 16:20 | -/3 | ||
Kyjov zastávka | 16:25 | 16:25 | |||
Kyjov | 16:28 | 16:30 | -/4 | 1 spoj | |
Bohuslavice u Kyjova | 16:35 | 16:35 | |||
Jestřabice | 16:40 | 16:40 | |||
Nemotice | 16:46 | 16:47 | -/4 | ||
Brankovice | 16:52 | 16:52 | |||
Nesovice | 16:56 | 16:57 | -/4 | 2 spoje | |
Nevojice | 17:00 | 17:01 | |||
Bučovice | 17:05 | 17:06 | -/3 | ||
Marefy | 17:09 | 17:09 | |||
Křižanovice | 17:12 | 17:13 | |||
Slavkov u Brna | 17:18 | 17:19 | -/3 | ||
Křenovice dolní nádraží | 17:22 | 17:23 | |||
Blažovice | 17:29 | 17:29 | -/4 | ||
Ponětovice | 17:33 | 17:34 | |||
Šlapanice | 17:36 | 17:37 | -/3 | ||
Brno-Slatina | 17:42 | 17:42 | -/3 | ||
Brno-Černovice | 17:47 | 17:48 | |||
Brno hlavní nádraží | 17:55 | III/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster