Os 2706 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Vrbovce | 12:36 | ||||
Javorník nad Veličkou zastávka | 12:41 | 12:41 | |||
Velká nad Veličkou | 12:44 | 12:45 | -/3 | ||
Louka u Ostrohu | 12:50 | 12:50 | |||
Lipov | 12:53 | 12:53 | -/3 | ||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | x | 12:58 | 12:58 | ||
Veselí nad Moravou | 13:04 | 13:08 | 3/- | 6 spojů | |
Veselí nad Moravou-Zarazice | 13:11 | 13:11 | |||
Vnorovy | 13:13 | 13:14 | |||
Strážnice | 13:19 | 13:20 | -/2 | 2 spoje | |
Petrov u Strážnice | 13:25 | 13:25 | |||
Sudoměřice nad Moravou | 13:29 | 13:30 | -/2 | ||
Rohatec | 13:37 | 13:38 | 1/2 | ||
Rohatec zastávka | 13:41 | 13:41 | |||
Hodonín | 13:47 | 2/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia