..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2700 :..
Číslo vlaku:
 
Os 2700
Řazení vlaku: 810 + 4xBtax780 + 810  Detail řazení »
Poznámky: Vrbovce – Veselí nad Moravou jede v (1)-(6), nejede 25.XII.,1.I.,28.III.,6.VII., Veselí nad Moravou – Hodonín jede v (1)-(5), nejede 24.,31.XII.,28.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X.,17.XI.

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrbovce   5:46  
  Javorník nad Veličkou zastávka  5:51 5:51  
  Velká nad Veličkou  5:54 5:55  -/3
  Louka u Ostrohu  6:00 6:00  
  Lipov  6:03 6:03  -/3
  Blatnice pod Svatým Antonínkem x6:09 6:09  
  Veselí nad Moravou  6:15 6:20  3/-5 spojů
  Veselí nad Moravou-Zarazice  6:23 6:23  
  Vnorovy  6:26 6:26  
  Strážnice  6:32 6:38  -/22 spoje
  Petrov u Strážnice  6:43 6:44  
  Sudoměřice nad Moravou  6:48 6:49  -/32 spoje
  Rohatec kolonie  6:54 6:54  
  Rohatec  6:57 6:58  1/2
  Rohatec zastávka  7:01 7:01  
  Hodonín  7:07   1vpravo/15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster