..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 26262 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 26262 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Frýdlant v Čechách   14:16  -/2
  Frýdlant v Čechách předměstí  14:21 14:22  
  Krásný Les bažantnice x14:26 14:26  
  Krásný Les x14:29 14:29  
  Řasnice  14:32 14:33  -/2
  Řasnice zastávka x14:35 14:35  
  Hajniště x14:41 14:41  
  Nové Město pod Smrkem  14:45 14:48  -/2
  Horní Řasnice  14:55 14:55  
  Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen x14:59 14:59  
  Jindřichovice pod Smrkem  15:02   -/31 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci