..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 20002 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 20002 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hanušovice   19:05  -/3
  Vlaské  19:10 19:10  
  Podlesí  19:18 19:18  
  Červený Potok  19:29 19:30  -/2
  Prostřední Lipka  19:33 19:34  
  Dolní Lipka  19:39 19:40  -/32 spoje
  Lichkov  19:45 19:48  -/21 spoj
  Mladkov  19:51 19:51  
  Těchonín  19:55 19:56  -/1
  Jamné nad Orlicí  20:00 20:00  
  Jablonné nad Orlicí  20:03 20:04  -/3
  Verměřovice  20:08 20:09  
  Letohrad  20:15   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök