..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 20001 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 20001 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Letohrad   7:30  -/3
  Verměřovice  7:36 7:36  
  Jablonné nad Orlicí  7:41 7:42  -/3
  Jamné nad Orlicí  7:45 7:45  
  Těchonín  7:51 7:51  -/1
  Mladkov  7:57 7:57  
  Lichkov  8:02 8:03  -/21 spoj
  Dolní Lipka  8:08 8:09  -/32 spoje
  Prostřední Lipka  8:14 8:15  
  Červený Potok  8:19 8:19  -/2
  Podlesí  8:28 8:29  
  Vlaské  8:35 8:35  
  Hanušovice  8:40   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci