..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 20000 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 20000 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hanušovice   17:18  -/3
  Vlaské  17:23 17:23  
  Podlesí  17:31 17:31  
  Červený Potok  17:42 17:43  -/1
  Prostřední Lipka  17:46 17:47  
  Dolní Lipka  17:52 17:56  -/32 spoje
  Lichkov  18:01 18:02  -/21 spoj
  Mladkov  18:06 18:06  
  Těchonín  18:10 18:11  -/1
  Jamné nad Orlicí  18:15 18:15  
  Jablonné nad Orlicí  18:18 18:19  -/3
  Verměřovice  18:23 18:24  
  Letohrad  18:30   -/34 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia