..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19041 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19041
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810  Detail řazení »

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrané nad Vltavou   14:45  -/2
  Skochovice x14:47 14:47  
  Měchenice  14:50 14:50  -/2
  Klínec x14:56 14:56  
  Bojov x15:00 15:01  
  Bojanovice x15:04 15:04  
  Čisovice  15:08 15:08  -/2
  Rymaně x15:14 15:14  
  Mníšek pod Brdy  15:17 15:18  -/3
  Nová Ves pod Pleší x15:23 15:23  
  Malá Hraštice  15:28 15:29  -/2
  Mokrovraty x15:34 15:34  
  Stará Huť x15:40 15:40  
  Dobříš  15:43   -/22 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök