Os 19033 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + 3xBtax780 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v (6) a +, nejede 24.XII. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha hlavní nádraží | 16:28 | 5/- | |||
Praha-Vršovice | 16:32 | 16:33 | 2/- | 8 spojů | |
Praha-Krč | 16:39 | 16:39 | 3 spoje | ||
Praha-Braník | 16:43 | 16:44 | -/3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 16:47 | 16:48 | |||
Praha-Komořany | 16:51 | 16:51 | |||
Praha-Zbraslav | 16:55 | 16:55 | -/3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 16:59 | 16:59 | |||
Vrané nad Vltavou | 17:04 | 17:10 | -/2 | 5 spojů | |
Skochovice | 17:12 | 17:12 | |||
Měchenice | 17:15 | 17:16 | -/2 | ||
Klínec | 17:21 | 17:21 | |||
Bojov | 17:26 | 17:26 | |||
Bojanovice | 17:29 | 17:29 | |||
Čisovice | 17:33 | 17:34 | -/2 | ||
Rymaně | 17:40 | 17:40 | |||
Mníšek pod Brdy | 17:42 | 17:49 | -/3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 17:54 | 17:54 | |||
Malá Hraštice | 17:59 | 18:00 | -/2 | ||
Mokrovraty | 18:05 | 18:05 | |||
Stará Huť | 18:11 | 18:11 | |||
Dobříš | 18:13 | -/2 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia