Os 19032 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v (6) a + od 19.III. do 30.X. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Dobříš | 17:20 | -/1 | |||
Stará Huť | 17:22 | 17:22 | |||
Mokrovraty | 17:28 | 17:29 | |||
Malá Hraštice | 17:34 | 17:35 | -/2 | ||
Nová Ves pod Pleší | 17:40 | 17:40 | |||
Mníšek pod Brdy | 17:47 | 17:48 | -/3 | ||
Rymaně | 17:50 | 17:50 | |||
Čisovice | 17:55 | 17:55 | -/3 | ||
Bojanovice | 17:59 | 17:59 | |||
Bojov | 18:01 | 18:02 | |||
Klínec | 18:06 | 18:06 | |||
Měchenice | 18:12 | 18:12 | -/2 | ||
Skochovice | 18:16 | 18:16 | |||
Vrané nad Vltavou | 18:19 | 18:21 | -/2 | 6 spojů | |
Dolní Břežany-Jarov | 18:25 | 18:25 | |||
Praha-Zbraslav | 18:29 | 18:30 | -/3 | ||
Praha-Komořany | 18:33 | 18:33 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18:36 | 18:37 | |||
Praha-Braník | 18:40 | 18:41 | -/3 | ||
Praha-Krč | 18:45 | 18:46 | 2/2 | 2 spoje | |
Praha-Vršovice | 18:52 | 18:53 | 2/- | 9 spojů | |
Praha hlavní nádraží | 18:57 | 4/- | 15 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci