Os 19030 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v (6) a + |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Dobříš | 16:07 | -/1 | |||
Stará Huť | 16:09 | 16:09 | |||
Mokrovraty | 16:15 | 16:16 | |||
Malá Hraštice | 16:21 | 16:22 | -/2 | ||
Nová Ves pod Pleší | 16:27 | 16:27 | |||
Mníšek pod Brdy | 16:34 | 16:34 | -/3 | ||
Rymaně | 16:36 | 16:36 | |||
Čisovice | 16:41 | 16:42 | -/3 | ||
Bojanovice | 16:45 | 16:46 | |||
Bojov | 16:48 | 16:49 | |||
Klínec | 16:53 | 16:53 | |||
Měchenice | 16:59 | 17:00 | -/2 | ||
Skochovice | 17:03 | 17:04 | |||
Vrané nad Vltavou | 17:07 | 17:08 | -/2 | 5 spojů | |
Dolní Břežany-Jarov | 17:12 | 17:12 | |||
Praha-Zbraslav | 17:16 | 17:17 | -/3 | ||
Praha-Komořany | 17:20 | 17:20 | |||
Praha-Modřany zastávka | 17:23 | 17:24 | |||
Praha-Braník | 17:27 | 17:28 | -/3 | ||
Praha-Krč | 17:32 | 17:33 | 2/2 | 3 spoje | |
Praha-Vršovice | 17:39 | 2/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster