Os 19011 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » | |
Poznámky: nejede 24., 31.XII. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha hlavní nádraží | 20:58 | 5/- | |||
Praha-Vršovice | 21:02 | 21:03 | 2/- | 4 spoje | |
Praha-Krč | 21:09 | 21:09 | 2/2 | 1 spoj | |
Praha-Braník | 21:13 | 21:14 | -/3 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 21:18 | 21:18 | ||
Praha-Komořany | x | 21:21 | 21:21 | ||
Praha-Zbraslav | 21:25 | 21:26 | -/3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 21:30 | 21:30 | ||
Vrané nad Vltavou | 21:35 | 21:41 | -/2 | 2 spoje | |
Skochovice | x | 21:43 | 21:43 | ||
Měchenice | 21:46 | 21:47 | -/2 | ||
Klínec | x | 21:53 | 21:53 | ||
Bojov | x | 21:57 | 21:58 | ||
Bojanovice | x | 22:01 | 22:01 | ||
Čisovice | 22:05 | 22:06 | -/2 | ||
Rymaně | x | 22:12 | 22:12 | ||
Mníšek pod Brdy | 22:14 | 22:15 | -/3 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 22:20 | 22:20 | ||
Malá Hraštice | x | 22:25 | 22:26 | -/2 | |
Mokrovraty | x | 22:31 | 22:31 | ||
Stará Huť | x | 22:37 | 22:37 | ||
Dobříš | 22:39 | -/2 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster