..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19000 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19000
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810  Detail řazení »
Poznámky: nejede 25.XII., 1.I.

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   3:54  -/1
  Stará Huť x3:56 3:56  
  Mokrovraty x4:02 4:03  
  Malá Hraštice x4:08 4:09  -/2
  Nová Ves pod Pleší x4:14 4:14  
  Mníšek pod Brdy  4:20 4:21  -/3
  Rymaně x4:23 4:23  
  Čisovice  4:28 4:30  -/3
  Bojanovice x4:33 4:34  
  Bojov x4:36 4:37  
  Klínec x4:41 4:41  
  Měchenice  4:47 4:48  -/2
  Skochovice x4:51 4:51  
  Vrané nad Vltavou  4:54 4:55  -/21 spoj
  Dolní Břežany-Jarov x5:00 5:00  
  Praha-Zbraslav  5:04 5:04  -/3
  Praha-Komořany x5:08 5:08  
  Praha-Modřany zastávka x5:11 5:11  
  Praha-Braník  5:15 5:16  -/3
  Praha-Krč  5:20 5:22  2/23 spoje
  Praha-Vršovice  5:28 5:29  2/-7 spojů
  Praha hlavní nádraží  5:33   6/-14 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster