..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1891 :..
Číslo vlaku:
 
Sp 1891
Řazení vlaku: 714 + 4xBtx763  Detail řazení »
Poznámky: jede v X

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Rakovník   6:07  -/4
  Rakovník zastávka  6:11 6:12  
  Lužná u Rakovníka  6:21 6:22  -/25 spojů
  Nové Strašecí  6:35 6:36  -/3
  Stochov  6:45 6:47  -/3
  Kačice  6:51 6:51  
  Kladno-Rozdělov  6:59 6:59  
  Kladno  7:04 7:06  -/36 spojů
  Hostivice  7:19 7:20  -/54 spoje
  Praha-Dejvice  7:33 7:35  -/4
  Praha Masarykovo nádraží  7:43   III./55 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2019 ŽelPage - správcovia