..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 18212 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 18212 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Číčenice   20:12  
  Újezdec u Číčenic Neobsazená zastávka x20:15 20:15  
  Záboří u Číčenic Neobsazená zastávka  20:18 20:18  
  Chvalešovice Neobsazená zastávka x20:20 20:20  
  Lhota pod Horami Neobsazená zastávka x20:24 20:24  
  Temelín  20:28 20:30  -/2
  Bohunice Neobsazená zastávka x20:37 20:37  
  Týn nad Vltavou  20:43   -/2

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci