Os 18209 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Týn nad Vltavou | 16:27 | -/2 | |||
Bohunice | x | 16:32 | 16:32 | ||
Temelín | 16:39 | 16:41 | -/2 | ||
Lhota pod Horami | x | 16:46 | 16:46 | ||
Chvalešovice | x | 16:49 | 16:49 | ||
Záboří u Číčenic | 16:51 | 16:51 | |||
Újezdec u Číčenic | x | 16:54 | 16:54 | ||
Číčenice | 16:58 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia