..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 18209 :..
Číslo vlaku:
 
Os 18209
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Týn nad Vltavou   16:27  -/2
  Bohunice Neobsazená zastávka x16:32 16:32  
  Temelín  16:39 16:41  -/2
  Lhota pod Horami Neobsazená zastávka x16:46 16:46  
  Chvalešovice Neobsazená zastávka x16:49 16:49  
  Záboří u Číčenic Neobsazená zastávka  16:51 16:51  
  Újezdec u Číčenic Neobsazená zastávka x16:54 16:54  
  Číčenice  16:58   5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy