Os 18202 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Vodňany | 8:09 | -/2 | |||
Číčenice | 8:15 | 8:27 | 2 spoje | ||
Újezdec u Číčenic | x | 8:30 | 8:30 | ||
Záboří u Číčenic | 8:33 | 8:33 | |||
Chvalešovice | x | 8:35 | 8:35 | ||
Lhota pod Horami | x | 8:39 | 8:39 | ||
Temelín | 8:43 | 8:45 | -/2 | ||
Bohunice | x | 8:52 | 8:52 | ||
Týn nad Vltavou | 8:58 | -/2 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster