Os 18200 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » | |
Poznámky: X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Číčenice | 6:25 | ||||
Újezdec u Číčenic | x | 6:28 | 6:28 | ||
Záboří u Číčenic | 6:31 | 6:31 | |||
Chvalešovice | x | 6:33 | 6:33 | ||
Lhota pod Horami | x | 6:37 | 6:37 | ||
Temelín | 6:41 | 6:43 | -/2 | ||
Bohunice | x | 6:50 | 6:50 | ||
Týn nad Vltavou | 6:56 | -/2 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster