Os 18008 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » | |
Poznámky: X,+ § |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Číčenice | 14:24 | 1/- | |||
Vodňany | 14:30 | 14:31 | -/2 | ||
Pražák | 14:36 | 14:36 | |||
Svinětice | 14:40 | 14:40 | |||
Bavorov | 14:43 | 14:44 | -/2 | ||
Blanice | 14:50 | 14:50 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 14:54 | 14:55 | -/3 | ||
Husinec | 15:02 | 15:02 | -/2 | ||
Prachatice | 15:09 | 15:14 | -/2 | ||
Prachatice lázně | x | 15:17 | 15:17 | ||
Rohanov | x | 15:23 | 15:23 | ||
Chroboly | 15:27 | 15:28 | -/2 | ||
Ovesné u Prachatic | x | 15:31 | 15:31 | ||
Skříněřov | x | 15:35 | 15:35 | ||
Zbytiny | 15:40 | 15:48 | -/2 | ||
Spálenec | x | 15:50 | 15:50 | ||
Volary | 16:02 | -/2 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia