Os 18006 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Číčenice | 11:37 | 1/- | |||
Vodňany | 11:43 | 11:44 | -/2 | ||
Pražák | 11:49 | 11:49 | |||
Svinětice | 11:53 | 11:53 | |||
Bavorov | 11:56 | 11:57 | -/2 | ||
Blanice | 12:03 | 12:03 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 12:07 | 12:08 | -/2 | ||
Husinec | 12:15 | 12:19 | -/2 | ||
Prachatice | 12:26 | 12:31 | -/2 | 1 spoj | |
Prachatice lázně | x | 12:33 | 12:33 | ||
Rohanov | x | 12:39 | 12:39 | ||
Chroboly | 12:44 | 12:49 | -/2 | ||
Ovesné u Prachatic | x | 12:52 | 12:52 | ||
Skříněřov | x | 12:57 | 12:57 | ||
Zbytiny | 13:02 | 13:03 | -/2 | ||
Spálenec | x | 13:05 | 13:05 | ||
Volary | 13:17 | -/2 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök