..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 18003 :..
Číslo vlaku:
 
Os 18003
Řazení vlaku: 3x810 + Bdtax785  Detail řazení »
Poznámky: §

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Volary   5:50  -/2
  Spálenec Neobsazená zastávka x6:01 6:01  
  Zbytiny Neobsazená zastávka  6:03 6:06  -/2
  Skříněřov Neobsazená zastávka x6:11 6:11  
  Ovesné u Prachatic Neobsazená zastávka x6:15 6:15  
  Chroboly Neobsazená zastávka  6:18 6:20  -/2
  Rohanov Neobsazená zastávka x6:24 6:24  
  Prachatice lázně Neobsazená zastávka x6:30 6:30  
  Prachatice  6:33 6:44  -/3
  Husinec Neobsazená zastávka  6:50 6:50  -/2
  Strunkovice nad Blanicí  6:57 6:57  -/2
  Blanice Neobsazená zastávka  7:01 7:01  
  Bavorov  7:06 7:11  -/2
  Svinětice Neobsazená zastávka  7:14 7:14  
  Pražák Neobsazená zastávka  7:18 7:18  
  Vodňany  7:23 7:25  -/2
  Číčenice  7:31   1/-7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy