Vlak 1725 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Brno hlavní nádraží | 11:35 | III/- | |||
Slavkov u Brna | 12:00 | 12:01 | -/2 | ||
Bučovice | 12:09 | 12:10 | -/4 | ||
Nesovice | 12:17 | 12:17 | -/3 | 1 spoj | |
Nemotice | 12:25 | 12:25 | -/3 | ||
Kyjov | 12:38 | 12:40 | -/5 | 1 spoj | |
Vracov | 12:50 | 12:51 | |||
Bzenec | 12:54 | 12:55 | -/5 | 3 spoje | |
Veselí nad Moravou | 13:05 | 13:10 | 2/- | 6 spojů | |
Uherský Ostroh | 13:14 | 13:15 | -/2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 13:19 | 13:20 | -/3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 13:22 | 13:23 | |||
Kunovice zastávka | 13:26 | 13:26 | |||
Uherské Hradiště | 13:31 | -/2 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster