Sp 1612 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt279 + BDs450 + AB349 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kolín | 6:25 | 5/- | |||
Velký Osek | 6:32 | 6:33 | -/4 | 6 spojů | |
Poděbrady | 6:38 | 6:40 | 2/- | ||
Nymburk hlavní nádraží | 6:46 | 6:49 | 3/- | 11 spojů | |
Lysá nad Labem | 6:59 | 7:00 | 1/1 | 9 spojů | |
Stará Boleslav | 7:07 | 7:07 | -/3 | ||
Dřísy | 7:11 | 7:12 | -/2 | ||
Ovčáry | 7:14 | 7:15 | |||
Všetaty | 7:20 | 7:23 | 1/1 | 6 spojů | |
Mělník | 7:31 | 7:32 | -/3 | 2 spoje | |
Štětí | 7:43 | 7:44 | -/5 | ||
Hoštka | 7:50 | 7:51 | -/4 | ||
Litoměřice město | 8:02 | 8:05 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 8:22 | 8:24 | -/4 | 3 spoje | |
Ústí nad Labem západ | 8:28 | 4/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci