Os 3783 | |
Řazení vlaku: 2x841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.27 | 3 | |||
Třebovice v Čechách | 14.32 | 14.32 | |||
Rudoltice v Čechách | 14.38 | 14.43 | 1/2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 14.46 | 14.46 | |||
Žichlínek | 14.50 | 14.50 | |||
Krasíkov | 14.53 | 14.53 | |||
Tatenice | 14.55 | 14.55 | |||
Hoštejn | 14.58 | 14.58 | |||
Lupěné | 15.02 | 15.02 | |||
Zábřeh na Moravě | 15.06 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci