Sp 2054 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.44 | III | |||
Bílovice nad Svitavou | 15.51 | 15.52 | |||
Adamov | 15.58 | 15.59 | 1/3 | ||
Blansko | 16.05 | 16.07 | 1/2 | ||
Blansko město | 16.09 | 16.10 | |||
Skalice nad Svitavou | 16.19 | 16.21 | 2 | ||
Letovice | 16.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci