Vlak 1444 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krnov | 15.05 | 3 | |||
Krásné Loučky | 15.11 | 15.11 | |||
Linhartovy | 15.14 | 15.14 | |||
Město Albrechtice | 15.19 | 15.19 | 3 | ||
Třemešná ve Slezsku | 15.24 | 15.26 | 2 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 15.33 | 15.34 | 2 | ||
Mikulovice | 16.13 | 16.14 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 16.19 | 16.19 | |||
Písečná | 16.22 | 16.23 | 3 | ||
Česká Ves bazén | 16.29 | 16.29 | |||
Jeseník | 16.36 | 3 |
; dopravce České dráhy, a.s.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci