|
Os 4716 « předchozí | další » |
Trasa:
Brno-Chrlice 11.46, Brno hl.n. 11.55-12.00, Blansko 12.27-12.31, Skalice nad Svitavou 12.48-12.50, Letovice 13.02 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
530 a) | - | 4011 | Brno-Chrlice - Brno hl.n. - Letovice | 4725 | CZ-JMK |
|
Aktualizace: 8.6.2023 (Viktor Čaněk) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Brno-Chrlice - Brno hl.n. jede v do 30.VI. Brno hl.n. - Letovice jede do 30.VI. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a od 14711 |
|
|