|
Os 4715 « předchozí | další » |
Trasa:
Letovice 8.58, Skalice nad Svitavou 9.10-9.12, Blansko 9.30-9.31, Brno hl.n. 9.59-10.06, Sokolnice-Telnice 10.23-10.24, Křenovice horní nádraží 10.35 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
530 a) | - | 4706 | Letovice - Sokolnice-Telnice - Křenovice horní nádraží | 4010 | CZ-JMK |
|
Aktualizace: 8.6.2023 (Viktor Čaněk) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Letovice - Sokolnice-Telnice jede do 30.VI. Sokolnice-Telnice - Křenovice horní nádraží jede v do 30.VI. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a pro 14712 |
|
|